Viridian Nutrition suplementy diety są produktami etycznymi. Ich 100% zawartość obejmuje aktywne składniki bez niepotrzebnych dodatków. Żaden z produktów nigdy nie był testowany na zwierzętach. Ponad 40% produktów posiada certyfikat Soil Association gwarantujący ekologiczne pochodzenie i skład. Organiczne uprawy bez pestycydów, herbicydów, wolne od GMO – to zdrowie ludzi i zdrowie planety.

Racjonalne odżywianie jest fundamentem dla zachowania ludzkiego zdrowia. Każda reakcja, ścieżka biochemiczna i fizjologiczna, która zaczyna się w naszym organizmie, na pewnych etapach wymaga odpowiednich składników odżywczych. Skomplikowany i doskonale zorganizowany ciąg witamin, minerałów, tłuszczów i aminokwasów, pozwalają naszym ciałom funkcjonować na co dzień. Jednak, gdy nasze potrzeby w tej dziedzinie nie są spełniane, pewne reakcje mogą szybko zacząć iść na opak i mieć wpływ na nasze zdrowie. Dlatego istotne jest, aby zwrócić szczególną uwagę na naszą codzienną dietę. Dieta oparta na owocach, warzywach oraz właściwych rodzajach tłuszczów może być największym ubezpieczeniem zdrowotnym jakie możemy mieć. Odżywcze suplementy są praktycznym narzędziem wspomagającym ten proces. To smutny fakt, że w dzisiejszym nowoczesnym świecie, nie możemy polegać w 100% na jakości i wartościach odżywczych nawet najlepszych świeżych produktów z powodu skażonych chemikaliami płodów rolnych, wyczerpanych gleb i czynników środowiskowych. Dochodzi jeszcze do tego spożywana przetworzona żywność uboższa w składniki odżywcze.

W połączeniu z tym, mamy o wiele większe wymagania fizyczne nałożone na nas, co oznacza, że bardzo często nasze zapotrzebowanie na poszczególne składniki odżywcze, są wyższe niż były kiedykolwiek wcześniej. Organizm nie jest w stanie poradzić sobie samodzielnie z tym zapotrzebowaniam dlatego dobre suplementy są dla nas pomocą. Viridian Nutrition suplementy diety w przypadku prawidłowego stosowania mogą być cennym narzędziem w rozwiązywaniu problemów ze zwiększonym zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Badania rządowe zidentyfikowały następujące grupy ludzi jako szczególnie zagrożone brakiem witamin i minerałów: osoby bardzo aktywne, miesiączkujące kobiety, wegetarianie i weganie, osoby starsze, kobiety w ciąży i karmiące piersią, osoby palące i pijące. Te osoby w szczególności powinny korzystać z dodatkowej suplementacji.

Promocja!
Original price was: 58,00 zł.Current price is: 38,00 zł.
Promocja!
Original price was: 134,00 zł.Current price is: 120,00 zł.
Brak w magazynie

Niezbędnik Weganina i Wegetarianina

Kwas jabłkowy Malic acid Viridian (90 kapsułek)

88,00 

Niezbędnik Weganina i Wegetarianina

Kwas jabłkowy Viridian (30 kapsułek)

41,00 

You cannot copy content of this page