Wszystkie produkty Toda Herbal International Inc. posiadają licencję federalną i podlegają bardzo rygorystycznej ocenie Health Canada pod względem jakości, bezpieczeństwa i skuteczności. Od surowców do gotowego produktu, TODA Herbal ściśle przestrzega wszystkich norm SOP (Standard Operation Procedures) i GMP (Good Manufacturing Practices) i przepisów. Każdy składnik stosowany w każdym produkcie TODA Herbal jest naturalnym, nieskażonym, ekologicznie uprawianym materiałem botanicznym, który został przetworzony zgodnie z kanadyjskimi przepisami Natural Health Product Licensing.

Toda Herbal International inc. znajduje się w Vancouver, Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie. Przez wiele lat pracowaliśmy nad formułami ziołowymi, które wspierałyby o ogóle układ krążenia, zdrowie serca i układ odpornościowy. Badaliśmy wielowiekowe tradycje europejskie i połączyliśmy je z badaniami naukowymi XXI wieku. W trosce o bezpieczeństwo i skuteczność rozważaliśmy wykorzystanie roślin jadalnych jako źródła naszych produktów. Mówiąc najprościej, naszym celem jest tworzenie naturalnych produktów ziołowych, które byłyby tak samo bezpieczne jak Twoja żywność, a jednocześnie skuteczne i korzystne dla zdrowia.

Tradycyjne leki ziołowe stosowane są od tysięcy lat w celu poprawy zdrowia i zwalczania chorób. Znaczna część naszych badań i rozwoju poświęcona jest badaniu historycznych dokumentów dotyczących środków ziołowych, identyfikacji oryginalnych receptur ziołowych z konsekwentnymi twierdzeniami o korzyściach zdrowotnych oraz powtarzalnymi metodami przygotowania i podawania. Przy opracowywaniu naszych receptur łączymy te przepisy z danymi naukowymi dotyczącymi poszczególnych składników, ich wskazań i możliwych skutków ubocznych.

You cannot copy content of this page