Odylique by Essential Care w swojej ofercie ma kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała włosów także te specjalistyczne dla kobiet w ciąży oraz dzieci i niemowląt. To produkty naturalne certyfikowane i wyprodukowane z największą starannością. Stanowią połączenie wiedzy na temat ziołolecznictwa, aromatoterapii. Wielokrotnie produkty Essential Care zdobywały nagrody za najwyższą jakość, skuteczność, innowacyjność i delikatność. Wytwarzane są na bazie ziół, bogatych w antyoksydanty roślinnych olejach, ekstraktów roślinnych z roślin pochodzących z ekologicznych upraw. Są odpowiednie nawet dla najbardziej wrażliwej skóry.

Kosmetyki Odylique by Essential Care
Essential Care to producent jednych z najlepszych naturalnych kosmetyków na świecie. To rodzinna brytyjska firma istniejąca od 2003 roku.

W swojej ofercie ma naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała włosów także te specjalistyczne dla kobiet w ciąży oraz dzieci i niemowląt. To produkty naturalne certyfikowane i wyprodukowane z największą starannością. Stanowią połączenie wiedzy na temat ziołolecznictwa, aromatoterapii. Wielokrotnie produkty Essential Care zdobywały nagrody za najwyższą jakość, skuteczność, innowacyjność i delikatność. Wytwarzane są na bazie ziół, bogatych w antyoksydanty roślinnych olejach, ekstraktów roślinnych z roślin pochodzących z ekologicznych upraw. Są odpowiednie nawet dla najbardziej wrażliwej skóry.

Produkty Essential Care posiadają certyfikat organiczności Soil Association będącej jedną z najbardziej restrykcyjnych europejskich instytucji certyfikującej organiczne produkty.

Produkty Odylique by Essential Care sprzedawane są na całym świecie. Nie zawierają składników modyfikowanych genetycznie ani szkodliwych chemicznych dodatków. Nie zawierają sztucznych barwników, aromatów, konserwantów ( np. parabenów), pochodnych ropy naftowej, alkoholu, SLS( Sodium Lauryl Sulfate), SSLS ( Sulfate Sodium Laureth Sulphate). Nie są testowane na zwierzętach ani produkty końcowe ani składniki z których są wytwarzane. To jedne z pierwszy kosmetyków posiadających poza certyfikatem Soil Association również certyfikat Fair Trade. To kosmetyki tworzone z pasji i według konkretnych zasad.

Linia kosmetyków dla mamy i dziecka to najzdrowsze i najdelikatniejsze produkty zaspokajające szczególne potrzeby i gdy trzeba spełniające lecznicze funkcje.

Brak w magazynie

Cera dojrzała - przeciwstarzeniowe

Mydło z oliwy Odylique Essential Care 100 g

33,00 
Brak w magazynie

Cera mieszana, tłusta, trądzikowa

Serum SOS Spot-on ODYLIQUE Essential Care 60 ml

89,00 
Brak w magazynie

Cera dojrzała - przeciwstarzeniowe

Zestaw różany Rose Travel Odylique Essential Care

98,00 

You cannot copy content of this page