Firma Mineral Guard wprowadziła na rynek okrzemki naturalne (ziemię okrzemkową) dla ludzi, zwierząt i roślin, co jest nowym kierunkiem rozwoju firmy. Dzięki temu firma stała się wyłącznym przedstawicielem na Europę konsorcjum największych światowych firm wydobywczych, co daje jej bezpośredni dostęp do najlepszych światowych zasobów mineralnych.
Wartością dodaną współpracy z tymi firmami jest merytoryczne wsparcie na temat okrzemek (ziemi okrzemkowej) i ich zastosowań na najwyższym światowym poziomie. Połączenie know-how partnerów zagranicznych z wieloletnim doświadczeniem firmy w zakresie okrzemek pozwala na profesjonalne wsparcie dla klientów i partnerów Mineral Guard.
Firma zapewnia bezpieczeństwo i zgodność z obowiązującymi przepisami i normami poprzez stały nadzór Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego. Dodatkowo, Mineral Guard współpracuje na stałe z akredytowanym laboratorium badawczym, co gwarantuje klientom produkty bezpieczne, godne zaufania i najwyższej jakości.
Nad całością działa wsparcie merytoryczne profesorów i pracowników naukowych z renomowanych instytucji, takich jak Wydział Chemii Politechniki Warszawskiej, Instytut Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej, Warszawski Uniwersytet Medyczny oraz Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Ta szeroka sieć ekspertów dodaje wiarygodności i profesjonalizmu tejże działalności oraz pozwala na rozwój i innowacje w dziedzinie okrzemek i ich zastosowań.

You cannot copy content of this page