Marka Kit & Kin została założona w 2017 roku przez Emmę Bunton i Christophera Money. Emma Bunton, znana również jako członkini zespołu Spice Girls, prezenterka telewizyjna i radiowa oraz ambasadorka UNICEF, współtworzy markę z Christopherem Money, który ma ponad 15-letnie doświadczenie w branży matki i dziecka dla wiodących światowych marek. Jako rodzice, Emma i Chris poszukiwali produktów, które nie podrażniałyby skóry ich dzieci, co zainspirowało ich do stworzenia naturalnej, delikatnej i zrównoważonej alternatywy dla rodzin – narodziła się więc marka Kit & Kin.
Produkty Kit & Kin są lepsze dla dziecka, ponieważ nie zawierają chloru, lateksu, perfum i parabenów. Są wykonane z super miękkich materiałów i składników pochodzenia naturalnego, są hipoalergiczne i zatwierdzone przez dermatologów.
Ponadto, marka dba o planetę, używając materiałów pochodzenia roślinnego i ze zrównoważonych źródeł. Opakowania są nadające się do recyklingu, produkty nie są testowane na zwierzętach, a firma dąży do neutralności pod względem emisji dwutlenku węgla. Kit & Kin angażuje się w produkcję ekologicznych i przyjaznych dla skóry produktów, które są zarówno bezpieczne dla dzieci, jak i dla środowiska.

You cannot copy content of this page