Firma Etamine du Lys powstała w 1995 r. Maine-et-Loire kiedy to produkty gospodarstwa domowego z petrochemii powodowały pierwsze konsekwencje dla zdrowia i środowiska: reakcje skórne, alergie, zanieczyszczenia rzek.

Fala ekologiczna nie znała dotychczasowych reperkusji. Od tego czasu Etamine du Lys stała się prawdziwym prekursorem w tej dziedzinie. Marka podkreśliła swoje etyczne i ekologiczne podejście jako podstawową zasadę swojej działalności.

Produkcja odbywa się w Somloire i Anjou gdzie na światło dzienne wychodzą wydajne i naturalne produkty ekologiczne Etamine du Lys zaprojektowane zgodnie z wartościami, które są dla nas niezbędne. Nasze domowe środki czystości, skuteczne i naturalne, spełniają wszystkie potrzeby czystego, zdrowego domu i źródła dobrego samopoczucia.

Każdy produkt jest ekologicznie zaprojektowany zgodnie z wartościami, które są dla EDL Etamine du Lys najważniejsze.

Każdy produkt EDL ma bardzo mały wpływ na naszą cenną planetę. Opakowanie jest jednym z nich i zaproponowano kilka rozwiązań, czyli ponowne wykorzystanie materiałów pochodzących z recyklingu: od 2009 r., używane jest 25% plastiku z recyklingu w butelkach PET. Zatem wykorzystywany jest materiał zamiast tworzyć całkowicie nowy. Dzieje się tak w celu zmniejszenia ilości odpadów: niezależnie od tego, czy korzystasz z dużych pojemników, takich jak formaty 5 L, czy też wybierzesz ultra-kompaktowe rozwiązania, takie jak dolewki do koncentracji zaoszczędzamy do 75% plastiku!

Wykorzystuje się też więcej torebek na rzecz bardziej trwałych opakowań torebki! Mniej plastiku jest także bardziej ekonomiczne. Obniżając cenę za litr firma EDL chce pomóc Ci w osiągnięciu większej ekologii. Doświadczenie EDL Etamine du Lys jako producenta daje gwarancję wysokiej jakości produktu, który pochodzi z surowca, poprzez jego produkcję, opakowanie aż do marketingu. Starannie dobierane są najlepsze składniki.

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w higienie ekologicznej domu, Etamine du Lys opracowała prawdziwe doświadczenie w tej dziedzinie. Dzięki laboratorium badawczemu, laboratorium Alvend produkty EDL wytwarzane są we Francji. Nasz budynek produkcyjny o powierzchni 5500 m2 to kontrolowany i zatwierdzony przez ECOCERT ANSM (Krajowa Agencja ds. Bezpieczeństwa Leków i Produktów Zdrowotnych). Został zbudowany w sercu Anjou, zgodnie z kryteriami Wysokiej Jakości Środowiska. Priorytetem jakości jest to, że każdy produkt jest następnie sprawdzany, analizowany i zatwierdzany przez laboratorium jakości. Produkty EDL regularnie testują niezależne laboratoria, aby zapewnić bezpieczeństwo i wydajność użytkownika.

You cannot copy content of this page