Filozofia Dr Jacobs
Wiedza w służbie zdrowia to nasze motto, a to oznacza dla nas: rozwój żywności i koncepcji łączących zdrowie i przyjemność. Bierzemy odpowiedzialność za ludzi, zwierzęta i przyrodę. Dr Jacobs Medical GmbH została założona w 1997 roku przez doktorów medycyny Ludwiga i Karla Jacob. Ważne jest dla założycieli, kierownictwa i pracowników, aby przekazywali swoją wiedzę w służbie bliźnim i ich zdrowiu. Do dziś firma dr Jacobs suplementy diety jest tworzona przez ludzi, którzy w rzeczywistości tworzą jedną wielką rodzinę.

Nasza motywacja: chcemy stworzyć zdrowszą przyszłość dla nas wszystkich!

Dzięki tej motywacji przez lata opracowano jedne z najbardziej innowacyjnych i skutecznych produktów zdrowotnych opartych na tradycyjnej wiedzy i badaniach. dr Jacobs suplementy diety zawierają wysokiej jakości, naturalne i ziołowe składniki nadające szczególny charakter produktom firmy znane na całym świecie. Wszystkie produkty są produkowane w Niemczech. Zasady etyki i zrównoważonego rozwoju mają również zastosowanie do doboru surowców, zakupów i produkcji. Wspieramy dzieci i projekty zdrowotne w krajach Trzeciego Świata, a także przyjazną rodzinie atmosferę pracy: odsetek kobiet wśród pracowników wynosi ponad 87%, z czego dwie trzecie stanowią matki.

Czy wiesz o tym? Czy jesteś przekonywany często przez swojego lekarza, alternatywnego praktyka lub innego terapeutę, abyś zakupił na produkt, którego nie chcesz i może nie potrzebujesz? Firma dr Jacobs jest zalecana do wskazania, ale oczywiście nie ze względu na interesy finansowe. Dlatego nie płacimy terapeucie żadnych prowizji ani ukrytych opłat za propagowanie naszych produktów. Jakość naszych produktów i ich skuteczne działanie mówią sama za siebie. Jest to jedyny sposób, aby upewnić się, że otrzymasz najlepszy produkt dla siebie.

Plan żywieniowy Dr Jacobs
Zgodnie z filozofią naszej firmy “Wiedza w służbie zdrowia” oferujemy Państwu plan żywieniowy Jacoba z najważniejszymi podstawami zdrowej diety. Jeśli pójdziesz za nim, nie będziesz już musiał niczego więcej kupować. Ponieważ nie ma produktów zdrowotnych, które mogą zastąpić zdrowy tryb życia – nawet nasz.

To, za czym stoimy – bycie człowiekiem oznacza przede wszystkim: bycie tam dla siebie nawzajem i podążanie za wartościami etycznymi! Świadomie ponosimy odpowiedzialność za nas i naszych bliźnich. Przyjazność dla rodzin: 80% naszych pracowników to kobiety – głównie matki, jesteśmy po to by wspierać elastyczne godziny pracy. Kwestionujemy standardy społeczne naszych partnerów biznesowych od wielu lat. Część naszych produktów jest w większości wypełniona i pakowana przez osoby niepełnosprawne.

W północnych Indiach aktywnie wspieramy poprzez organizację pomocy budowę nowej szkoły do, której opracowaliśmy program żywieniowy dla ponad 1000 studentów. Wspieramy “Lekarzy bez Granic”, ponieważ pomagamy tam gdzie pomoc jest najbardziej potrzebna. Jeśli chodzi o wiedzę to przy opracowywaniu nowych produktów kierujemy się nie trendami, lecz naszą wiedzą, która opiera się na najnowszych odkryciach naukowych, wszechstronnym doświadczeniu i wiedzy fachowej – zarówno założycieli firmy, jak i zespołu dietetyków. W ten sposób wielokrotnie ustalaliśmy ważne trendy takie jak pierwszy środek bazowy cytrynianowo-sodowy o niskiej zawartości sodu, a zwłaszcza produkty z granatu o dużej zawartości polifenoli.

Tradycyjna wiedza odgrywa w nas dużą rolę i nie uległa jeszcze nowoczesności. Dzięki temu powstają innowacyjne produkty, które są bliskie naturze i mogą optymalnie wpływać na ich działanie. Wiedza nie jest dla nas teorią, ale dwie dekady know-how w połączeniu z sumiennym wyborem dostawców i surowców. Odpoczywamy tylko wtedy, gdy jesteśmy zadowoleni z wyniku. To stanowi podstawę dla zrównoważonej jakości!

Promocja!
Promocja!
Brak w magazynie
199,00 
Promocja!
Brak w magazynie

You cannot copy content of this page