Początkowo Twórcy marki Bio2You myśleli, że cudowna moc rokitnika zwróciła naszą uwagę całkowicie przypadkowo, ale teraz rozumiemy, że to było logiczne. Na naszych oczach wyleczył on bardzo poważne defekty kosmetyczne i problemy zdrowotne i był potężnym bodźcem do pełnego zrozumienia tajemnicy tych jagód. Odkrycia były zaskakujące – te energetyczne jagody są bogate w substancje odmładzające i lecznicze. To nie był przypadek! Bio2You kosmetyki posiadają unikalną kombinację substancji naturalnych i nauki, której celem jest zapewnienie wysokiej klasy terapii zmian wywołanych stresem skóry. Ma delikatną konsystencję i dyskretny zapach – wszystko, co zaspokaja współczesne myślenie i wymagania.

Ze względu na cenne właściwości rokitnik jest szeroko stosowany w medycynie ludowej w Azji już wiele tysięcy lat temu. Rokitnik jest szeroko badany i stosowany również w Rosji. Traktaty mnichów tybetańskich należą do najstarszych źródeł pisanych, w których wspomina się o rokitniku. Jednak najbardziej aktywny okres rozpoznawania owoców rokitnika wynosił około 200 lat w czasie wyprawy wojskowej Aleksandra Wielkiego. Wyczerpani wojownicy zauważyli, że konie jadły owoce podobne do jagód z kilku nieznanych drzew. Wojownicy też ich wypróbowali. Po kilku dniach zarówno wojownicy, jak i konie odzyskały siły. Od tego czasu roślina ta została nazwana po łacinie hipopotamem. Po przetłumaczeniu oznacza „jasnego konia”. Aleksander Wielki przywiózł drzewa do Europy. Rokitnik jest rozpowszechniony w Azji, Europie i Rosji, a ostatnio również w Kanadzie. Chingishan, cesarz Mongolii, który stworzył jedno z największych imperiów w XIII wieku, polegał na dobrze zorganizowanej armii, silnej dyscyplinie i rokitniku.

Bio2You kosmetyki łączą uzdrawiającą energię natury z mądrością nauki. Świat jest pełen cudów, dzięki którym zakochujemy się w życiu i chwytamy go całym sercem. Żyć i spełnić marzenie po śnie! My, twórcy Bio2You, cieszymy się, że mamy okazję podzielić się jednym z nich – rokitnikiem i jego siłą natury. Nieustannie ulepszamy nasze produkty, korzystając z najnowszych innowacji, bowiem wiemy, że kosmetyki naturalne mogą być zarówno skuteczne, jak i nowoczesne.

Brak w magazynie

You cannot copy content of this page