Argiletz kosmetyki to produkty, których celem jest szanowanie ludzi i natury. Każdego dnia wdrażamy nowe procesy kontroli i technologie, dzięki czemu nasze produkty mogą spełniać jeszcze bardziej wymagające standardy. Byliśmy pierwszym producentem naturalnych produktów organicznych w celu uzyskania normy ISO 9001 w 2007 roku. Nasze produkty są kontrolowane wspólnie przez IRM (Instytut Badań nad Mikrobiologią), zatwierdzone przez Cofrac (Francuski Komitet Akredytacji Laboratoriów). Współpracujemy z INRA (Narodowym Instytutem Badań Agronomicznych) i CNRS (Francuskie Krajowe Centrum Badań Naukowych), aby poprawić podstawowe badania gliny. Dlatego szanujemy to, co oferuje Ziemia.

Argiletz kosmetyki to 100% naturalnych produktów. Nasza glina pochodzi od Matki Natury głównie z francuskiego tajnego kamieniołomu. Nasza glina jest naturalnie suszona w łagodnym słońcu, koncentrując w ten sposób jego aktywne składniki. Nasza glina regeneruje się w kontakcie z wodą stymulując sole mineralne. Wyrywamy czyste zasoby z Ziemi. Zobowiązujemy się do tego zachować: konserwanty i opakowania zanieczyszczające są zabronione z naszych produktach.

Nasza zielona glina illite jest naszym ulubionym materiałem. Jak już wcześniej wspomniliśmy jest ona suszona na słońcu. Składniki mineralne zwiększają skórę każdego dnia. Lubimy białą glinę ze względu na jej delikatność. Wzbogacona ekstraktami roślinnymi starannie rozjaśnia Twoje życie. Nasza etyka ma zaoferować Twojej osobie wszystkie zalety Ziemi. Nasza glina jest tak lekka jak piórko gdyż jest ultra-wentylowana. Jest kremowa gdy jest używana jako pasta. Jest tak delikatna jak pieszczota na skórze gdy rozprowadzana jest na taśmach celulozowych. Argiletz troszczy się o twoje ciało i umysł.

You cannot copy content of this page