Jeśli już złożysz w naszym sklepie zamówienie to chwilę później otrzymasz na swoją skrzynkę pocztową e-mail z potwierdzeniem zamówienia. W tymże mailu znajdziesz również link, który należy kliknąć. Po wykonaniu tych kroków rozpoczynamy realizację Twojego zamówienia i informujemy Cię kolejnymi mailami o postępie naszych prac.
termin wysyłki + czas dostawy = Termin otrzymania paczki

Termin wysyłki – jest ściśle powiązany z dostępnością kosmetyków lub suplementów diety i wybraną formą płatności

Czas dostawy – jest w dużej mierze zależny od wybranej przez Ciebie formy dostawy

Dostępność produktów
Regułą jest, że staramy się każdy produkt dostarczyć do Ciebie w ciągu 48 godzin (roboczych). Jednakże zdarza się, że któryś z produktów jest w danej chwili trudno dostępny. Zawsze tez staramy się, aby oferta produktów na sklepie odpowiadała rzeczywistym stanom magazynowym. Jeśli taka sytuacja się wydarzy, że niestety nie jesteśmy w stanie w pełni zrealizować Twojego zamówienia to wówczas staramy się niezwłocznie poinformować Ciebie o tym fakcie. W przypadku zamówienia większej ilości produktów możliwa jest jego realizacja w nieco niższych cenach, które wcześniej można ustalić i potwierdzić w korespondencji pocztowej (e-mail). Jeśli w trakcie zamówienia masz jakieś uwagi lub zapytania o chociażby próbki reklamowe produktów to wpisz je w pole uwagi.

Forma płatności
płatność przelewem – jest możliwy do wykonania jako tak zwany przelew zwykły, czyli przelew wykonany indywidualnie oraz przelew elektroniczny za pomocą strony przelewy24. Przelew elektroniczny jak sama nazwa wskazuję jest dla Ciebie znacznie wygodniejszą formą gdyż wszelkie dane do przelewu wklejone są automatycznie co znacznie ułatwia zakupy w naszym sklepie ekologicznym oraz oznacza natychmiastową realizację zamówienia. Czas realizacji zamówienia liczy się bowiem od momentu zaksięgowania wpłaty. Według standardów bankowych może trwać to do 48 godzin.
płatność przy odbiorze – ta forma sprawia, że zamówienie praktycznie jest realizowane od razu jednakże ta forma zapłaty jest nieco droższa w dostawie.
płatność kartą – dzięki tej formie również Twoje zamówienie realizowane jest praktycznie od razu gdyż również natychmiast otrzymujemy wpłatę za zakupione produkty.
płatność PayPal – podobnie jak przy płatności kartą płatniczą PayPal pozwala nam na natychmiastowe odnotowanie wpłaty i zamówienie realizowane jest w praktyce od razu.

» formy płatności

Forma dostawy
Nasza firma oferuje dostarczenie przesyłki za pomocą Poczty Polskiej, Kuriera oraz Paczkomatu firmy InPost. Wspomniana firma kurierska Inpost umożliwia dostarczenie zamówionych produktów w czasie 1-2 dni roboczych od momentu nadania przesyłki.
Poczta Polska deklaruje z kolei, że w ciągu zaledwie 2 dni roboczych jest w stanie dostarczyć przesyłkę priorytetową, zaś w ciągu 3-5 dni roboczych dostarczy do Państwa domu przesyłkę ekonomiczną.

» koszt dostawy